İADE VE DEĞİŞİM


hapshoe iade değişim


DEĞİŞİM KOŞULLARI


◯  Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, sipariş ettiğiniz ürünlerin, size ulaştığı günü takip eden 14 (on dört) gün içinde değişimini veya iadesini talep edebilirsiniz.


◯  Online mağazamızdan alınan ürünler sadece online mağazamızdan değişimi gerçekleşmektedir.


◯  Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünlerin iade ve değişim talepleri kabul edilemeyecektir.


◯  Değiştirmek istediğiniz ürünün numarası veya rengi stoklarımız da yok ise toplam fatura tutarınız kadar para iadesi gerçekleştirilmektedir.


◯  Değişim ürünlerinde karşı ödemeli olarak Mng Kargo'ya teslim edebilirsiniz. İkinci kez değişim taleplerinizde kargo ücreti mağazamız tarafından karşılanmamaktadır.


◯  Başka kargo şirketlerinden gelen karşı ödemeli paketler kabul edilmemektetir.
İADE KOŞULLARI


◯  Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz.


◯  Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri; nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


◯  Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.


◯  Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.


◯  www.hapshoe.com´dan almış olduğunuz ürünler Hapshoe mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.


◯  Gelen ürün öncelikle Hapshoe inceleme ekibi tarafından incelenir. Hapshoe inceleme ekibi üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.


◯  İade onaylandığında, yasal süre olan 10 ( on ) iş günü içerisinde ürün ücreti tarafınıza iade edilir. Bu süre Hapshoe’ e iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.


◯  Kapıda ödeme yapılan siparişleriniz için para iadesi yapılmamaktadır. Ürün değişim yapılabilir. Değişim yapılacak ürün için fiyat farkı var ise fiyat farkı firmamız tarafından faturalandırılır ve kapıda ödeme yolu ile tahsil edilir.


◯  İade ürünlerde kargo ücreti iade edilmez.
İADE VE DEĞİŞİM ADRESİ


Alıcı: Raker Mağazacılık Pazarlama Ticaret Limited Şirketi (Online Satış Birimi)


Adres: Egemenlik Mah. 6121 Sokak Ayakkabıcılar Sitesi No:10/2 Bornova / İzmir


Tel: 0232 436 01 71


MNG KARGO GÖNDERİ KODU : 345348651


İadeler Mng Kargo ile gönderilmelidir. Başka kargo şirketlerinden gelen karşı ödemeli paketler kabul edilmemektedir.Raker Mağazacılık Pazarlama Ticaret Limited Şirketi

Mersis No: 0734149963200001

  • 100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Kargo Seçme İmkanı
  • Tüm Ürünlerde Geçerlidir.
  • Kapıda Nakit veya
  • Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme
  • Koşulsuz İade İmkanı
  • 1-3 İş Günü Para İadesi
  • Tüm Kartlarda Geçerli, Alt Limitsiz
  • Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı