SIKÇA SORULAN SORULAR


Siparişim ne zaman kargoya teslim edilecek?

Haftaiçi saat 16:00’a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günü saat 12:00’den sonra vereceğiniz siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.


Kargom ne zaman ulaşır?

Türkiye geneline 1-3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir.


Mevcut siparişinizin son durumunu öğrenmek için buraya tıklayınız.


Kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

Hapshoe.com’da 100 TL ve üzeri verdiğiniz tüm siparişlerde kargo ücretsizdir.


Not: Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartlarını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.


Faturama nasıl ulaşabilirim?

Hapshoe.com’dan aldığınız tüm ürünler adınıza düzenlenmiş faturası ile birlikte gönderilmektedir.


İade/ değişim sürem kaç gündür?

Ürün iade (Cayma hakkınızı )ürünlerin size tesliminden itibaren 14 takvim günü içinde kullanabilirsiniz. Ürün değişimlerinizi ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 takvim günü içinde yapabilirsiniz. Değişim veya iade yapacağınız ürün kullanılmamış olmalı ve size gönderilen şekilde tüm aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok mevcudiyetine göre 1-2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.


(Değişim yapmak istediğinizde lütfen ilgili siparişiniz için iade talebi oluşturunuz.)


İade ve değişim ürününü nasıl göndermeliyim?

Ürününüzü ve tüm aksesuarlarını, ürünün orijinal kutusunun içerisine koyup paketleyerek firmamızın anlaşmalı olduğu Aras Kargo’ya teslim etmelisiniz.

İade/Değişim yapacağınız ürünün fatura ve irsaliyesinin paketin görünür bir yerinde olmasına dikkat ediniz. Faturası ve irsaliyesi paketin üzerinde olmayan ürünler teslim alınmayıp, tarafınıza geri gönderilecektir.

Ürünün orijinal kutusunun poşete konulmadan bantlanması veya herhangi bir şekilde hasar görmesi durumunda iade/ değişim ürününüz reddedilecektir.


İade/ değişim ürünümü hangi adrese göndereceğim?

Ürününüzün ilk değişimi için kargo ücretleri firmamıza, ikinci defa değişim işleminiz için kargo ücretleri tarafınıza (müşteriye) aittir. Firmamıza ikinci defa değişim gönderileri müşteri tarafından ödenmedikçe ürünler kabul edilemeyecektir.


İade ve değişim işlemi için kargo ücreti kime aittir?

Ürününüzün ilk değişimi için kargo ücretleri firmamıza, ikinci defa değişim işleminiz için kargo ücretleri tarafınıza (müşteriye) aittir. Firmamıza ikinci defa değişim gönderileri müşteri tarafından ödenmedikçe ürünler depomuza kabul edilemeyecektir.


İndirim Kuponumu Nasıl Kullanabilirim ?

Sepetim sayfasında sağ bölmede ‘’Hediye Çekleri" alanına kupon üzerindeki kodunuzu girerek indiriminizi tanımlayabilirsiniz.

Kupondaki indirim tutarı sepetinizin toplam tutarına yansıyacaktır. İndirim kuponları ile ilgili ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.
Raker Mağazacılık Pazarlama Ticaret Limited Şirketi

Mersis No: 0734149963200001

  • 100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Kargo Seçme İmkanı
  • Tüm Ürünlerde Geçerlidir.
  • Kapıda Nakit veya
  • Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme
  • Koşulsuz İade İmkanı
  • 1-3 İş Günü Para İadesi
  • Tüm Kartlarda Geçerli, Alt Limitsiz
  • Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı