100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz !
Sipariş Takip  |  Yardım  |  Blog
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12 >

Erkek Çocuk Ayakkabı, Giyim ve Aksesuar Ürünleri


Günlük, Klasik ve Spor Ayakkabı, Okul Ayakkabı, Sünnet Ayakkabı, Bot, Çizme, Sandalet, Terlik, Kemer, Çanta, Cüzdan, Kravat, Papyon, Tabanlık ve Fazlası...


Minik beyler için özenle hazırladığımız erkek çocuk kategorisinde hem minik beylerin beğenisini kazanacak, hem de siz ebeveynlerin rahatlıkla tercih edeceği, her yaşa ve her bütçeye uygun erkek çocuk ayakkabı ve aksesuarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Minik beylerin en çok kullandığı ve ebeveynlerin seçerken en dikkat ettiği başta erkek çocuk okul ayakkabısı modelleri olmak üzere çeşit çeşit erkek çocuk günlük ayakkabı, erkek çocuk spor ayakkabı, erkek çocuk sneaker; kış aylarında ayaklarını soğuktan ve sudan koruyacak su geçirmez erkek çocuk bot ve erkek çocuk yağmur çizmeleri; yaz aylarında parkta, denizde, kumda rahatlıkla kullanabilecekleri erkek çocuk terlik, erkek çocuk sandalet modelleri ve minik beylerin şık bir takım elbise kombiniyle bir beyefendiye dönüşeceği erkek çocuk klasik ayakkabı ve erkek çocuk sünnet ayakkabılarına yer verdik. Çocuklarınızın ayak anatomisine uygun deri, tekstil, keten, poliüretan gibi malzemelrle üretilen erkek çocuk ayakkabı modellerinden dilediğinizi seçebilir, seçtiğiniz ayakkabıyı erkek çocuk kategorisinde buabileceğiniz erkek çocuk kemer, erkek çocuk kravat, erkek çocuk papyon, erkek çocuk askı gibi erkek çocuk aksesuarlarıyla kombinleyebilirsiniz.


Çocuk Ayakkabı Seçimi


Çocuk ayakkabı seçimi özen gösterilerek yapılması gereken bir seçim. Çocukluk çağından ergenlik dönemi bitimine kadar ayak gelişimini sürdüren çocukların ayak anatomisini bozmayacak ve ayak gelişimini engellemeyecek ayakkabılar seçmek ebeveynlerin görevi oluyor. Tüm gün enerjileri bitmeyen çocukların hareket özgürlüğünü kısıtlamayacak modeller tercih edilmesi büyük önem taşıyor. Bu yüzden çocuğunuza ayakkabı seçmeden önce belli başlı kuralları biliyor ve bu kuralları uyguluyor olmanız gerekiyor. Öncelikle çocuğunuzun ayağını düzenli olarak ölçmeli ve kontrol etmelisiniz. Bu kontrolleri en az ayda bir kez yapmanızda fayda var. Çocuğunuz ayakkabılarını giydikten sonra ayakkabının burnu be çocuğunuzun baş parmağı arasında en az bir parmak boşluk olup olmadığını her iki ayağında da kontrol etmelisiniz. Çocuğunuz ayakkabısını çıkardıktan sonra ayağında herhangi bir yara, kızarıklık gibi olmaması gereken oluşumların olup olmadığını sık sık kontrol etmelisiniz. Çocuğunuza yeni bir ayakkabı alacağınızda gün sonunda deneyecek şekilde ayarlamalısınız. Çünkü ayaklar sabaha göre akşamları daha büyük olurlar ve böylelikle çocuğunuzun gün sonunda da ayakkabılarıyla rahat olacağından emin olursunuz. Ayrıca eğer çocuğunuzun bir ayağı diğerine göre daha büyük ise, büyük ayağına göre ayakkabı seçmeniz daha doğru olacaktır.